Mirvari Kahvesi Nedir? Nasıl Hazırlanır?

Yazar Admin 14/06/2018 3 Yorumlar

Mirvari kahvesi, Türk kahvesi kadar bilinmese de tadı, kokusu Türk kahvesi kadar enfestir. Mirvari kahvesini daha önce denemeyenleri hemen buraya alalım. Mirvari kahvesinin içinde bildiğimiz Türk kahvesi bulunmaktadır. Türk kahvesinin yanı sıra, damla sakızı, has sahlep, keçiboynuzu tozu, mahlep, krema, safran gibi tadı leziz, kokusu hoş, çok faydalı maddeler bulunmaktadır.

Mirvari Kahvesi Nedir?

Mirvari kahvesinin kendine has aromalı tadı, bol sütlü ve şekerli Türk kahvesine benzemektedir. Türk kahvesini şekersiz içemeyenler için, Mirvari kahvesi içine hiç şeker atmadan keyifle kahvenizi içme lezzeti sunar.

Tiryakilik yaratacak, lezzetinden vazgeçemeyeceğiniz hoş bir içime sahip özel aromalı Mirvari kahvesini bazı baharatçılarda belki bulabilirsiniz ama en net şekilde bulabileceğiniz adres Tuğba Kuruyemiş şubelerimizdir. Bu eşsiz lezzeti sizlere sunmaktan her zaman gurur duymaktadır.

Mirvari Kahvesi Nasıl Hazırlanır?

Mirvari kahvesini hazırlamak Türk kahvesini hazırlamak kadar kolay yapılmaktadır. Mirvari kahvesi için gerekli malzemeler;

  • 1 tatlı kaşığı Mirvari kahvesi
  • 1 kahve fincanı su
  • İsteğe bağlı şeker

Mirvari kahvesini isterseniz cezvede isterseniz kahve makinesinde yapabilirsiniz. Fakat daha lezzetli kahvenin sırrı her zaman kahvenin ağır ağır pişmesinden geçmektedir. Dolayısıyla Mirvari kahvenizi cezvenizde yaparsanız lezzetine doyum olmayan kahvenizi elde edersiniz.

Mirvari Kahvesinin Faydaları

Farklı tatlar arayanlar için Mirvari kahvesi içinde bulundurduğu maddeler ile insan sağlığı için çok çeşitli faydalar sağlamaktadır. Mirvari kahvesinin içinde bulunan damla sakızı, göğüs ve mide rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Bronşit ve öksürüğe iyi gelen has sahlep, göğsü yumuşatma özelliği taşımaktadır. Mirvari kahvesinde bulunan bir başka madde olan keçiboynuzu, kolesterolü düzenler ve sindirim sistemini güçlendirir. Dolayısıyla günde 2 fincan Mirvari kahve içmek sindirim sistemine iyi gelmektedir.

Mirvari kahvesinin lezzetini merak edenler, hemen herhangi bir Tuğba Kuruyemiş şubelerimize gelerek güler yüzlü personellerimizin eşsiz ve lezzetli sunumu ile Mirvari kahvesinin leziz tadını yudumlayabilirler. Lezzetli kahvenin adresi, Mirvari kahvenin adresi Tuğba Kuruyemiş’te sizleri heyecanla bekliyoruz.

Etiketler: mirvari-kahvesi

3 Yorumlar

MERVE KÜÇÜK:
01/03/2019, 08:21:49 AM
Yanıtla

Çoğu yerde denememe rağmen Tuğba Kuruyemiş dekinin tadı Bambaşka...

Ezgi Engül:
05/03/2019, 10:38:02 AM
Yanıtla

Kargo takip durumumu göremiyorum yardımcı olur musunuz

Erkan Şahin:
20/03/2019, 12:28:52 AM
Yanıtla

Hangi kargo ile gönderim yapılıyor..

Sohbete Katıl